Refine your search

Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m...

Postuar May 22, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe me një sipërfaqe toke 315 m² dhe sipërfaqe ndërtimi + garazh 400 m²...

Postuar May 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: rruga “Besnik Sykja”, sipër bar “Idromeno”. Ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 10...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,950.00
Lac

TOKA NDODHET NE RRETHIN E KURBINIT, RREZE AUTOSTRADES TIRANE- SHKODER. 1 KM NGA RRETHRROTULLIMI I KOSOVES, 15 KM NGA PORTI I SHENGJINIT.TOKA NDODHE...

Postuar May 09, 2018  tek Toke ne shitje
€30,000.00
Go to top