Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Goma

Sarande
Postuar Nov 17, 2015 tek Te tjera

Goma Çmimi: Me marrveshje Shes Goma per traktora 1. Goma 23.1 R30 14 palshe 2. Goma 650/65 R38 3. Goma 700/65 R38 4. Goma 800/65 R32 5. Goma 680/75 R32 6. Goma...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Motokultivatore 6.5hp

€300.00  | Shkoder
Postuar Nov 05, 2015 tek Te tjera

SHITEN Motokultivator 6.5hp me benzine kater kohesh me frez dhe me plug jane te rinj te sapoardhur koperim kino japonez(pjeset japoneze kane stampen me derdhje made in japan) jane te cilesis se par...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

traktora

€0.00  | Shqiperi
Postuar Feb 12, 2012 tek Te tjera

traktor goldoni  te perdorur ne gjendje te regullt.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

traktora ne shitje traktora ne shitje

€0.00  | Tirane
Postuar Dec 09, 2011 tek Te tjera

traktora ne shitje traktora ne shitje, shes traktor esht i ri i vitit 2011 shitet 40,000 euro

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "traktora"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek