This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia

€61,000.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi tek tregu Elektrik, me siperfaqe 70 m2, kati i dyte. I pershtatshem per biznese te ndrys...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje te brendshme 86m2 dhe 40m2 verande. Apartamenti eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjie, kuzhi...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€79,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te tregu Elektrik, prane shkolles se Baletit. Eshte 1+1 i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€170.00
Go to top