This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet shtepi private prane Shkolles se Bshkuar. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 96.7 m2 dhe ndodhet ne nje truall me sip...

Postuar Oct 29, 2018  tek Shtepia ne shitje
€103,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje Hotel Meteor, të ndodhur në Shtoj. Cilësuar si një nga hotelet e parë me 4 yje në qytetin e Shkodrës, ka krijuar n...

Postuar Oct 29, 2018  tek Te ndryshme
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër. Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 510 m² (170 m² për ka...

Postuar Oct 26, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”. Në një pjesë të...

Postuar Oct 25, 2018  tek Toke ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një vilë 2-katëshe e gjysmë, ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m², me vendodhje n...

Postuar Oct 16, 2018  tek Shtepia
€265,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m². Prona është e nd...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€143,312.00
Go to top