This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me s...

Postuar Apr 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Tek unaza e Re shitet apartament 2+1, ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te...

Postuar Apr 02, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Astiri. Ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 230 m2, i organizuar ne 3 ndarje. Hapesirat jane te bollshme, ...

Postuar Mar 26, 2019  tek Te ndryshme
€1,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 94 m2 me orientim nga Lindja. E orga...

Postuar Mar 25, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek unaza e Re. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 64...

Postuar Mar 28, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Mar 27, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Mar 27, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek zona e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje p...

Postuar Mar 27, 2019  tek Apartamente ne shitje
€98,800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjum...

Postuar Mar 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Go to top