Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje vilën e njohur ndryshe si Vila e 'DAN HASANIT' një kryevepër e të madhit piktor,urbanist dhe arkitekt KOLË...

Postuar Aug 03, 2017  tek Shtepia ne shitje
€850,000.00
Shkoder

Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje shtep...

Postuar Aug 10, 2017  tek Toke ne shitje
€275,000.00
Sarande

shitet vile 2kateshe afer pikes turistike ''KALAJA E LEKURSIT''. Me dokumenta te hipotekuara. Ka 5 apartamente te kompl...

Postuar Jul 31, 2017  tek Shtepia ne shitje
€450,000.00
Shkoder

🏤 Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të Rrugës. G'juhadol zotëron një sipërfaqe prej 340m² dhe n...

Postuar Jul 26, 2017  tek Shtepia me qera
€900.00
Shkoder

🏤 Sun Real Estate ofron për Shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² ( nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 m² t...

Postuar Jul 25, 2017  tek Shtepia ne shitje
€228,000.00
Tirane

Shitet toke ne zonen e plazhit te Durresit. Toka ka siperfaqe 500 m2 dhe ndodhet ne vije te pare te plazhit, afer detit dhe ka akses ne rrugen krye...

Postuar Jul 25, 2017  tek Toke ne shitje
€220,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komison per qeramarresin. Jepet me qera vile 2+1 me siperfaqe 110 m², L."3 Heronjte...

Postuar Jul 19, 2017  tek Shtepia me qera
€250.00
Tirane

Tirane, Japim me qera vile 3 kat dhe ambient biznesi ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Ministrise se Mbrojtjes. K...

Postuar Jul 19, 2017  tek Shtepia me qera
€2,500.00
Vlore

Shitet toke me siperfaqe 7160m2 ne Zvernec te Vlores. Toka ndodhet ne vije te pare ne nje nga plazhet me magjepese dhe te bukura te bregdetit dhe v...

Postuar Jul 15, 2017  tek Toke ne shitje
€214,800.00
Tirane

Jepet vile 3-katshe me qera tek blloku i vilave ne Selite. Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe ne kushte bashkekoho...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€1,500.00
Tirane

Tirane, Shesim vile 2 Kat ne Rr. Ali Kelmendi, Kombinat. vile me siperfaqe totale ndertimi ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Te tjera
€200,000.00
Tirane

Tirane, Shesim vile 2 Kat ne Rr. Elbasanit, Km/11, Mullet. vile me siperfaqe totale ndertim...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

vile 3-kateshe per shitje prane Spitalit Ushtarak. Vila ka siperfaqe totale 275 m2. Eshte e organizuar ne 9 dhoma, 4 tu...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€700.00
Tirane

Shitet vile 3- katshe tek Kodra e Diellit. Vila ka siperfaqe totale 315 m2 dhe ndodhet ne nje zone mjaft relaksuese. Vi...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€1,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private I kateshe te ndodhur ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 250 m², ku 100m² jane nder...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Tirane

Jepet vile 2-kateshe me qera ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Vila eshte shume e pershtateshme per ambient b...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€3,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Big Market. Apartament 3+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndod...

Postuar Nov 10, 2015  tek Shtepia me qera
€250.00
Go to top