Refine your search

Vore

Garsoniere me qera Uje i Ftohte vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madh perreth, me vend parkim...

Postuar Jul 21, 2017  tek Shtepia me qera
€20.00
Vlore

Shitet toke me siperfaqe 7160m2 ne Zvernec te vlores. Toka ndodhet ne vije te pare ne nje nga plazhet me magjepese dhe ...

Postuar Jul 15, 2017  tek Toke ne shitje
€214,800.00
Vlore

Shitet toke me siperfaqe 7000 m2 ne plazin e mrekullueshem te Gjipese, ne vlore. Toka ndodhet ne vije te dyte ne nje ng...

Postuar Jul 15, 2017  tek Toke ne shitje
€210,000.00
Vlore

QERA DHERMI, DHOME BALLKON BANJO, 20M NGA DETI, REZIDENCA ELITE, TV HD, PARKIM, GUZHINE, DIGITALB, KONDICIONER, 45 EURO NATA Qershor, 55 euro n...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€45.00
Vlore

SUPER OKAZION SHITET/ QERA Apartament vlore BULEVARDI vlore- SKELE, kryqezimi Kali Trojes, ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Vlore

Shitet apartament ne vlore. I pozicionuar ne nje zone rezidenciale prane kompleksit Liro. Zona eshte e rrethuar dhe e s...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Vlore

 vlore, shes telecamera sony dcr-vx-2000  pershendetje ,shes kemer sony min-dv dcr-vx-2000 3-CCD me ore pun...

Postuar Feb 04, 2011  tek Kamera, Aparate
€0.00
Vlore

vlore, jap me qera apartament (Uji i Ftoht)  Uji i FtohtDisponojm Apartamente 1+1 2+1 dhe Studio per pushimet v...

Postuar Feb 04, 2011  tek Apartamente me qera
€0.00
Vlore

HOTEL   TOZO vloreAddress:   Square  Isa  BoletiniRoad   v...

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   PARADISE  BEACHAddress: Radhime , vloreMob:+355 69209515426 Rooms /74 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   PALASA Address: Palase , vlore Mob:+355 69207255512 Rooms /40 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   DHERMIU Address: Dhermi , vlore Mob:+355 68220057812 Rooms /29 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL    LUCIANOAddress: Dhermi, vloremob:+355 6824063087 Rooms /20 Beds

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL  DRYMADES Address: Kondraq , Dhermi,vlore

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

HOTEL   FLAMINGO Address:  Square  Uji  i Ftohte , vlore

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

Hotel NEW YORKL.�Uji i Ftohte�, Rr.�Belvedere�, VloraRooms  45, Beds  100Tel. (033) 246 49, Fax. (033) 246 48; Mob. 068 203 5059 

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Go to top