This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1, në yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe është i organizuar...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e yzberishtit. Ambienti ndodhet në katin 0 me sipërfaqe totale prej 200 m2. Ësht...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne yzberisht. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 110 m2 dhe siperfaqe trualli 220 m2. Eshte ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament luksoz 3+1 ne zonen e yzberishtit. Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Arredimi eshte i ri dhe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Go to top