This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek zogu i Zi, prane Ring Center. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me nje s...

Postuar Oct 30, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Prane zogut te zi, jepet me qira ambjent per zyra. Me nje siperfaqe prej 200 m2, i mobuliar, me recepsion, kati i dyte...

Postuar Oct 25, 2018  tek Zyre me qera
€1,000.00
Tirane

zogu i Zi, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati 9-katesh dhe oriento...

Postuar Oct 18, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Tek zogu i Zi, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Organizohet nga nje ...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top