Refine your search

Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Vasil Shanto, Rr. “Muhamet Gjollesha”. Apartamenti ka siperfaqe 60m2 ndodhet ne kat te 3-te banim, te nje pallati ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka siperfaqe 114 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne apartament jane krye...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka siperfaqe 114 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne apartament jane krye...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Selvise, ne Rr.” 4 Deshmoret”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje ndertimi te ri, ka siperfaqe 77 m2 te organizu...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,450.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Astirit, prane Ozone. Dyqani ka siperfaqe 40m2 dhe ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ndodhet ne brezin e dyte te ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet apartament super luksoz tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka siperfaqe 122m2, ne kat te 2-te te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ga...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 70m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 s...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 73m2 te organizuar ne 2 dhoma ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 73m2 te organizuar ne 2 dhoma ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shqiperi

Jepet me qera/Shitet dyqan ne Blv. “Gjergj Fishta”. Dyqani ka siperfaqe 84.7 m2, ne katin e 1-re te nje pallati. Ka hapesire te bollshme dhe persh...

Postuar Feb 05, 2018  tek Te tjera
€600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ne pallat te ri me siperfaqe 120 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Alliasit, Rr.”Njazi Meka”. Apartamenti ka siperfaqe 71.3m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues por...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente me qera
€43,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 32 m², me vendndodhje në Parrucë, rruga “Bulevardi Zogu I”. ✔Cilësitë e dyqanit: - Ka një ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Te tjera
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, zona e Turizmit,...

Postuar Jan 27, 2018  tek Shtepia ne shitje
€420.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre tek Liqeni i Thate. Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 137 m2 te organizuar ne 3 ndarje, 2...

Postuar Jan 27, 2018  tek Shtepia me qera
€550.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2, ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati te ri. Eshte i or...

Postuar Jan 27, 2018  tek Shtepia me qera
€450.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE Adresa: Sarande, zona e Turizmit, Kan...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€500.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET LOKAL FASTFOOD ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Koordinatat ne Google Maps 41.277276, 19.514468 Me siperfaqe totale 122....

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€1,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe të ndërtesës dhe me pamje nga rruga. Dyqani ndo...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€650.00
Tirane

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Apartament me nje siperfaqe 120m², ndodhet ne ka...

Postuar Jan 27, 2018  tek Shtepia me qera
€1,200.00
Go to top