Refine your search

Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te ...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te ...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 i ri . Sip 66.3m2.me Ashensore,ka nje organizim 1 soxhorno,1 dhome gjumi. aneks,ballkon.zona afro...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane Bllokut "Vasil Shanto". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati 6-katesh. Ka siperfaqe te bollshme prej 138 m...

Postuar Jun 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Ne Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

Postuar Jun 18, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Te Zogu i Zi, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor Apartamenti eshte i organizuar si me poshte...

Postuar Jun 18, 2018  tek Shtepia me qera
€400.00
Tirane

Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent I Pershtatshem Per Zyra. Ambjenti me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti or...

Postuar Jun 18, 2018  tek Te tjera
€1,200.00
Tirane

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 7-te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...

Postuar Jun 18, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Apartamenti me siperfaqe 113m2 ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri te pajisur me ashensor 300m siper Freskut. Apartamenti dallohet per ha...

Postuar Jun 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Okazion per ata qe duan nje shtepi ne qender te Tiranes. Apartamenti ka nja organizim : soxhorno,aneksi,2 dhoma gjumi, banjo. Apartamenti eshte ne ...

Postuar Jun 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,000.00
Tirane

Ne Don Bosko, Kompleksi Vizion+, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i ...

Postuar Jun 13, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera zyre me siperfaqe 30m2 ne zonen e vasil Shanto. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ka hapesire funksionale dhe te p...

Postuar Jun 06, 2018  tek Te tjera
€180.00
Tirane

Jepet me qera zyre me siperfaqe 30m2 ne zonen e vasil Shanto. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ka hapesire funksionale dhe te p...

Postuar Jun 06, 2018  tek Te tjera
€180.00
Tirane

Shitet lokal tek Komuna e Parisit. ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Eshte i kompletuar me pajisjet e domosdoshme , i arreduar dhe ne gje...

Postuar Jun 03, 2018  tek Te tjera
€134,250.00
Tirane

Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant ne zonen e Freskut. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate perkatesisht ne kat te 1-re dhe te 2-te te...

Postuar May 28, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re, zona e Astirit brezi i dyte i pallatve. Ka siperfaqe te bollshme 116m2 qe organiz...

Postuar May 26, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,400.00
Tirane

Shitet apartament tek zona e Freskut prane Bunkart. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te banim, pallat i ri. Ka siperfaqe...

Postuar May 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Tirane. Ambienti eshte i organizuar ne nje godine 5-kateshe nga te cilat 1 kat eshte nentoke qe mund te sherbeje...

Postuar May 24, 2018  tek Te tjera
€4,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Tirane. Ambienti eshte i organizuar ne nje godine 5-kateshe nga te cilat 1 kat eshte nentoke qe mund te sherbeje...

Postuar May 24, 2018  tek Te tjera
€4,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe ...

Postuar May 23, 2018  tek Te tjera
€299,000.00
Go to top