This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira apartament 3+1 pranë Kopshtit zoologjik. I mobiluar në menyrë moderne dhe pajisje tepër cilësore. Me pam...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Apartament luksoz me qera ne zonen e liqenit. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte banimi dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kopshtit zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe te ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, pallat i ri. Ka siperfaqe prej ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Kopeshtit zoologjik. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe me punime cilesore. Hapesirat j...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€108,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me orientim Veri-...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz ne trajte papafingo tek Kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Go to top