This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan me qera
€250.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo, eshte 2+1, 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe i perbere nga 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Ambjenti eshte 110 m2, ka 3 ndarje, 2 tualete, 2 ballkone. Ndodhet ne katin 4 te nderteses. Per me shume informacion na kontaktoni! ID:AZ231019-02

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Shqiperi

Ambienti ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe. Ështe 3+1, 131 m2 dhe ndodhet ne katin 4 te nderteses. Per me shume informacione na kontaktoni! ID: DH2210...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€630.00
Tirane

Ambjenti eshte 3+1, 126 m2, ndodhet ne katin e trete te nderteses. Eshte i perbere nga 3 Ambjente, 2 tualete, 1 Ballkon. I shtruar me Parket dhe i ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne "Komune te Parisit" dhe eshte 2+1, 100 m2 . Ështe i organizuar ne 3 ambjente(dy prej te cilave me parket), 2 tualete, 1 soxh...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira ambient per zyra prane 21 Dhjetorit. I perbere nga 4 ndarje: verande, ambient kuzhine dhe 2 tualete. Ne n...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan me qera
€1,800.00
Tirane

Jepet apartament me qera 2+1 per zyra ose banim prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzist...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€420.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per zyra ose banim prane "Kalsbergut". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati t...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera apartament per zyra tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor....

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet apartament me qera 1+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka siperfaq...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan me qera
€245.00
Tirane

Jepet Duplex me qera per zyra Apo Ambjente te tjera Biznesi. Ambjenti eshte total 96 m2 dhe eshte i ndare ne dy ambjent...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Fresk, prane TV Tiranes dhe ka nje siperfaqe prej 32 m2. Ështe i pozicionuar ne menyre shume favorizuese per cdo Aktivitet Bizn...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan ne shitje
€26,000.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 60 m2, tek Ish-Ekspozita. Ambienti eshte i ndare ne dy hapesira dhe eshte mjaft i pershtatshem per

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 150 m2. zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Cmimi 700 euro/m...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent shum i pershtatshem per Mag...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€900.00
Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. N...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Qender, eshte 110 m2 dhe eshte i ndare ne 3 Ambjente, 1 ballkon, 1 tualet. Ndodhet ne katin e trete te nderteses dhe eshte ne p...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Bllok,eshte 2+1, 120 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati t...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€700.00
Go to top