Refine your search

Tirane

Jepet me qera ambient me siperfaqe 14 m2 ne zonen e M. Shyrit. Ambienti ka hapesire funksionale dhe te pershtatshme per sherbime te ndryshme biznes...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€225.00
Tirane

Zona/Rruga : Rr. Durresit Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum,...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€49,000.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 70.38m2, vetem me nje hapesire. Ambienti dhe pozici...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€196,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 15m2, ne zonen e Brrylit, Rr.” Fadil Rada” ne katin zero. Ambienti eshte i pershtashem dhe funksional per sherbime...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€150.00
Tirane

Jepet me qera ambient per dyqan apo zyre tek Pazari i Ri. Ambienti ka siperfaqe 76.2 m2, ne katin zero ne kompleks pall...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€685.00
Tirane

Jepet me qera dyqan me siperfaqe 15m2, ne zonen e Brrylit, Rr.” Fadil Rada” ne katin zero. Ambienti eshte i pershtashem dhe funksional per sherbime...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€150.00
Tirane

Jepet me qera/shitet zyre prane Myslym Shyrit. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri i cili sapo ka perfund...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€700.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri. Ambient me siperfaqe 55m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Postuar Nov 23, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne Rr. e Elbasanit, prane Parkut ” 7 Xhuxhat”. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te nje pa...

Postuar Nov 21, 2017  tek Te tjera
€800.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambjent zyre ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok. zyre me siperfaqe 100m2, ...

Postuar Nov 14, 2017  tek Te tjera
€12.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne nje zone mjaft te preferuar, prane presidences ne rrugen Perlat Rexhepi. Zyra eshte ne kat te 5-t...

Postuar Nov 14, 2017  tek Te tjera
€150.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambjent zyre ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok. zyre me siperfaqe 100m2, ...

Postuar Nov 14, 2017  tek Te tjera
€15.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambjent zyre ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok. zyre me siperfaqe 100m2, ...

Postuar Nov 14, 2017  tek Te tjera
€12.00
Tirane

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Xhorxh Bush, prane Toptanit. Ambient me siperfaqe 74m2, i shkruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje p...

Postuar Nov 11, 2017  tek Apartamente ne shitje
€136,900.00
Tirane

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, buze rruge kryesore (ne te d...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€49,000.00
Tirane

Jepet me qera zyre me siperfaqe 65m2, ne kat te 2-te te nje ndertese 2-kateshe. Ambienti ka 3 ndarje zyrash, 1 ambient ...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€500.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambjent zyre ne Blv. Bajram Curri, prane Gjykates. zyre me siperfaqe ...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€4.00
Tirane

Tirane, Shesim zyre ne Rr.Perlat Rexhepi, prane Fakultetit Juridik. Ambient me siperfaqe 30m2, i shtruar ne pllake dhe ...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€570.00
Tirane

Jept me qera zyre prane Rr. Jordan Misja. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati banimi me siperfaqe 98 m2 te n...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambjent zyre ne Rr. Sulejman Delvina, prane Postes nr8. zyre me siper...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€380.00
Go to top