Refine your search

Tirane

Shitet apartament tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring Center. Apartamenti ka nje siperfaqe 156m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€171,600.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. Apartamenti ndodhet ne kate te 2-te ne pallat te ri te pajisur me ashensor. Es...

Postuar Jul 31, 2017  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera zyre ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. zyre me siperfaqe 150, I shtr...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€800.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambjent zyre ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Gjykates . Ambjenti me siperfaqe 155m2 I shtruar ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Apartament 2+1 me qera ne Rr. Frederik Shiroka. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 banjo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Tirane, shes mobilje zyre Dromea, Rafte,Tavolina, Karrige Shes mobilje Zyrash Dromeas ,Rafte ,Tavolina.KarrigeCel : ...

Postuar Feb 04, 2011  tek Mobileri
€0.00
Go to top