This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IMEVETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHTO...

Postuar Sep 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 96 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo...

Postuar Sep 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një hyrje 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm, duke ofruar ...

Postuar Sep 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rr. Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues, jo kat i fundit. Ka siperfaqe 80 m2 me perberje 2 dhom...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€67,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e k...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat me ndertim dhe punime mjaft c...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€188,640.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rruga e Kavajes, prane Ish parkut te autobuzave. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme ...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 86.5 m² të ndodhur tek ish-5 Heronjtë. Dyqani është lehtësisht i dallueshëm në rrugën kryesore...

Postuar Sep 14, 2018  tek Te tjera
€591.00
Tirane

Tek Stacioni i trenit, Kompleksi Usluga, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti i pershtatur per bar kafe, lokal, me siperfaqe 75 m2, ndodhet ne...

Postuar Sep 14, 2018  tek Te tjera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në katin e parë në qendër të qytetit. Apartamenti ofron një sallon, ...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Tek Stacioni i trenit, Jepet me QIRA apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 3 d...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shite apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. "Myslym Keta". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. ka siperfaqe 52.8m2. Eshte ne...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

SUPER CMIM ne Fiori di Bosco. Apartamente me tipologji te ndryshme. Kontaktoni +355672049700 Nxitoni ..... nxitoni ..... nxitoni.

Postuar Sep 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€74,620.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qytetit. Objekti ka një sipërfaqe prej 35...

Postuar Sep 13, 2018  tek Te tjera
€62,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Selita e Vjeter, prane Kopshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 104m2, i shtruar ne parket, ndo...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 76.6 m² në katin e dytë të banimit. Apartamenti ndodhet tek ish-Shtëpia e Pionerit....

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,790.00
Tirane

Prane kompleksit Kontakt, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 60 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizohe...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€280.00
Tirane

Tek 9-katesheti, prane Poliklinikes Qendrore Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri 11-katesh. A...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 60 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€197.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€1,000.00
Go to top