This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 50 m². Ka një vet...

Postuar May 24, 2019  tek Dyqan me qera
€1,100.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Apartament 1+1 📐sip ndertimi 87m2 🎯Ndodhet ne qender, Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 wc 💶 c...

Postuar May 24, 2019  tek Apartamente me qera
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dyn...

Postuar May 24, 2019  tek Toke ne shitje
€72,400.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet Apartament 1+1 📐sip ndertimi 55m2 🎯Ndodhet ne L.Dergut (ish keshi) , Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 ...

Postuar May 24, 2019  tek Apartamente me qera
€12,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Apartament 2+1 📐sip ndertimi 125m2 🎯Ndodhet ne L.Rus , Shkoder 🛏 2 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 2 wc 💶 cmimi 5...

Postuar May 24, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit. Apartamenti ka siperfaqe 75 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Pë...

Postuar May 24, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Kapanon 550m2 ,kati 2 ,160m2 , me kushte bashkohore , i pershtatshem per Fasoneri ,pozicioni gjeografik ku ndodhet e...

Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit. Ambienti ka një sipërfaqe prej 350 m² dhe nd...

Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme
€420,000.00
Tirane

Tek rruga Kavajes ngjitur me Kishen jepet me qera ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re me siperfaqe 120 m2. Eshte i organizaur ne 3 n...

Postuar May 24, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rr...

Postuar May 24, 2019  tek Toke ne shitje
€64,150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m². Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”. Apartamenti k...

Postuar May 24, 2019  tek Apartamente ne shitje
€51,200.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Shitet Biznes i gatshem per pune restorant i paisur me te gjitha gjerat e nevojshme cdo gje e re ,me pamje nga Liqeni , ka vend p...

Postuar May 24, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”. Ambienti ka sipërfaqe 107.4 m² dhe është e pozi...

Postuar May 24, 2019  tek Dyqan me qera
€885.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 840 m2 ne Sauk. Trualli ndodhet ne rruge kryesore, prane xhamise. Me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i ...

Postuar May 23, 2019  tek Toke ne shitje
€140,000.00
Tirane

Shiten apartamente 3+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhen ne kat te 8-te ne nje kompleksi te ri banimi. Pallati eshte drejt ...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente ne shitje
€114,875.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. Apartamentet ndodhet ne nje kompleks banimi te ri me punime mjaft cilesore. Apartamente...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,151.00
Tirane

Shiten apartamente 3+1 prane spitaleve, tek rruga e Dibres. Apartamenten ndodhen ne nje kompleks te ri banimi e cila eshte drej perfundimit me puni...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente ne shitje
€114,418.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Baja e Vogël. Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhe...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente me qera
€120.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepen me qira 2 dyqane 📐sip 80m2 🎯Ndodhen te Sheshi Isa Boletini Shkoder 🛁 2 wc 💶 cmimi 35000 leke / muaji 📌Fiksoni takim tani...

Postuar May 23, 2019  tek Te ndryshme
€35,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira apartament 2+1 kati 1 🎯Ndodhet Prane Teatrit Migjeni, Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🏞 1 ...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente me qera
€22,000.00
Go to top