This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Reklamat e fundit

Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Jepet me qira vile 3 kateshe!! 📍Ndodhet prane Kinema Millenium, Shkoder. 🛏 4 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 3 wc 🏞 1 obo...

Postuar Apr 18, 2019  tek Shtepia me qera
€599.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 3+2 kati i fundit 162m2 📍Ndodhet ne nje zone shum te preferuar 🛏 3dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 3 wc 🖼 ...

Postuar Apr 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 108.8 m² në Velipojë. Ambienti ndodhet në katin e parë të pallatit dhe ka një mjedis të jasht...

Postuar Apr 18, 2019  tek Dyqan me qera
€5,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m². Apartamenti ndodhet te Spitalet në katin e 6 të banimit. Ka dy dhoma gjumi,...

Postuar Apr 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 122 m2 me perberje 1 ...

Postuar Apr 18, 2019  tek Te ndryshme
€185,400.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡 Jepet me qira super cozy apartament 1+1 📍Ndodhet prane Shkolles Jordan Misja, Shkoder. 🛏 1 dhome gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine ...

Postuar Apr 18, 2019  tek Apartamente me qera
€230.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 122 m2 me perberje 1 ...

Postuar Apr 18, 2019  tek Te ndryshme
€550.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne fillim te rruges se Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 0 shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe 46 m2 me pe...

Postuar Apr 18, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambienti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar...

Postuar Apr 18, 2019  tek Dyqan me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”. Në një pjesë të truallit është ndërtuar një...

Postuar Apr 18, 2019  tek Toke ne shitje
€140,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek ish-markata e vjeter ne Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 80 m2 te org...

Postuar Apr 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2...

Postuar Apr 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Lëvizja e Postrribës”, tek rotondoja e Policisë. Apartamenti ka sipërfaqe...

Postuar Apr 17, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç. Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet n...

Postuar Apr 17, 2019  tek Toke ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni. Dyqani është i rrethuar me vetratë xhami dhe është i shtruar me pllak...

Postuar Apr 17, 2019  tek Dyqan ne shitje
€13,000.00
Shkoder

🏡Shitet Toke sip 5000m2 🎯Ndodhet ne Grude , Shkoder ✅Disponon certifikate pronesie te rregullt 💶 cmimi 50.000€ i diskutushem 📌Fiksoni takim tani...

Postuar Apr 17, 2019  tek Toke ne shitje
€50,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shiten 3900m2 toke 📍Ndodhet 1500m larg nga Kryebushati 💶Cmimi 119.000€ 📌Fiksoni takim tani per te pare pronen! 📲 Kontakto Agje...

Postuar Apr 17, 2019  tek Toke ne shitje
€119,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës. Cilësitë e tokës: – Prona ndodhet në...

Postuar Apr 17, 2019  tek Toke ne shitje
€32,150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ka në përbërje ...

Postuar Apr 17, 2019  tek Dyqan me qera
€280.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin ...

Postuar Apr 17, 2019  tek Te ndryshme
€110,000.00
Go to top