This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Reklamat e fundit

Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Ali Visha". Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 1 soxhorno plus dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 bal...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pranë kinema Millennium, pallati i Chicagos. Apartamenti ka sipërfaqe prej 170 m²dhe nd...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në rrugën "Marin Biçikemi. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Pë...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,200.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga e Dibres. Ka siperfaqe totale prej 103 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ku ndo...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€103,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² ndertim. Përbëhet nga: – sall...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Tirane

Shtepia Private ndodhet tek Kodra e Priftit. Siperfaqja totale e saj eshte 120 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Shqiperi

Zyrat ndodhen te Tregu Elektrik. Kane siperfaqe totale prej 752 m2, ku njera eshte 332 m2 dhe tjetra 420 m2. Ne kete hapesire jane te perfshira 1 r...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre ne shitje
€420,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane Markates se Vjeter. Ka siperfaqe totale prej 54 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballk...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€166,400.00
Tirane

Apartamenti ndodhte te Petro Nini te Rruga "Margarita Tutulani". Ka siperfaqe totale prej 80 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Shyqyri Brari" prane Kopshtit Botanik. Ka siperfaqe totale prej 140 m2 e organizuar ne: 2 sallone plus kuzhine te vec...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet te Rruga Bardhyl, prane Oslos. Ka siperfaqe totale prej 18 m2 ku perfshin dhe 1 tualet. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndr...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€240.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet te 21 Dhjetori, prane Diamond. Ka siperfaqe totale 130 m2, te organizuar ne 4 dhoma te ndara, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hapesira q...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€1,800.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Rruga e Kavajes. Ka siperfaqe totale prej 110 m2 i organizuar ne 1 soxhorno te madhe, 2 dhoma gjumi, 2 koridore, 1 tualet dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek Sahati. Apartamenti ka sipërfaqe 72 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – sa...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet ne Ali Dem prane Markates se Vjeter. Ka siperfaqe totale prej 54 m2 ku perfshin 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballk...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhte te Petro Nini te Rruga "Margarita Tutulani". Ka siperfaqe totale prej 80 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Ali Demit. Ambienti ka siperfaqe 120m2, ndodhet ne kat te 1-re. Eshte i pajsiur me fasade te jashtme xhami...

Postuar Dec 05, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia me qera
€210.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane gardes, ne Rr. "Lidhja e Prizrenit". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe 106.8 m2...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 4850 m² . Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 30’000’000 lekë të reja ————————————...

Postuar Dec 05, 2019  tek Toke ne shitje
€245,000.00
Go to top