This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet shtepi private ne fshat. Shtepia ndodhet ne Peze Helmes ne nje distance te shkurter nga ura e Beshirit. Zoan eshte mjaft afer Tiranes cka e ...

Postuar May 01, 2021  tek Shtepia ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me: Sipërfaqe:📏 Ne total 92m² nga ku 42 m² eshte shtepia Adresë: 📍rruga “Ludovik Saraci",Shkod...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia me qera
€230.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe me: Adrese: 📍Xhabiej Sipërfaqe:📏 100m² Shtëpia perbehet nga: – 🛋dy sallone – 🍴 dy k...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€145,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private te pozicionuar mbas teatrit ''Migjeni'' Ka një sipërfaqe te pergjithshme prej 147 m², në të cilen ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€32,550.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile me: Sipërfaqe:📏 450 m² Adresë: 📍 Truma,rruga ''Hysej'' Përbëhet nga: 🛋 salloni, 🍴 kuzhina 🛏 gjash...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€270,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me: Sipërfaqe: 📏260 m² Adrese:📍rruga ''Hysen Lohja'' Perbehet nga: - 🛋salloni -🍴 kuzhina - 🛌pes...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia me qera
€487.00
Durres

Prona ndodhet 20 metra nga bulevardi kryesor i plazhit (Bulevardi Pavarsia ). Shtepia disponon 240 m2 ndertim dhe nje Oborr te vogel mbrapa shtepis...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€115,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2-katëshe me: sipërfaqe: 📏200 m². Adrese: 📍rruga “Sarda”, Unaza Lindore e qytetit. Përbëhet nga: ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia me qera
€600.00
Tirane

Shitet vileta e fundit ne nje kompleks vilash ne Berzhite Tirane . Vileta eshte ndertuar me materiale cilsore , Vileta ka 200 m2 ndertim dhe 460 m2...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me: Adrese: 📍Poçeria, Kiras Sipërfaqe: 📏170 m² kati në një truall prej 600 m². ✅Perbehet nga:...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit. Shtëpia ka një sipërf...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë me sipërfaqe 315 m² të ndodhur në lagjen Mar' Lula. Vila është 3-katëshe dhe ofron: 11 dhoma gjumi. Cilë...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€270,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet. Përbëhet...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe me: 📍Adrese: Rr.Filip Shiroka 200m larg nga Truma e Dugajve Shkoder. 📏Sipërfaqe: 27...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh me: Sipërfaqe: 📏145 m² Adresë:📍 Pedonale prane bashkise,Shkoder Objekti ndahet në këtë mënyrë: ☑️...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtepi private 2+1 me: 📍Adresë: rruga "At Gjergj Fishta" , Shkoder 📏Sipërfaqe: 140 m², kati i II Përbëhet nga: – ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia me qera
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me: Adresë: 📍rruga “Tonin Arapi”,Shkoder Sipërfaqe: 📏207 m² nga ku 114 m² janë ndërtim. Shtëpia...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€180,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron shtëpi private 2+1 për shitje me adrese ne Dergut .Shtepia ka një sipërfaqe prej 230 m². Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Shtepia ne shitje
€80,000.00
Go to top