This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te bar “Chicago”. Dy...

Postuar Jul 17, 2018  tek Reklama te tjera
€356.00
Tirane

JEPET ME QERA MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKIM. GODINA NE GJENDJE SHUME T...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me: Adresë:📍 Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Sipërfaqe: 📏 80 m²,kati i dyt...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me: Adrese: rruga ''Hysen Lacej'', rrethrrotullimi i Dobraçit Sipërfaqe: 148m²,kati i parë me ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me: Adrese:📍 qendër pas bibliotekes, sheshi “2 Prilli”. Sipërfaqe: 📏 120 m² 💶ÇMIMI: 240'000 € ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€240,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me: Adrese: 📍Parrucë,rruga “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Sipërfaqe: 📏50 m² ✅Ambienti ka kë...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një lokal me: Adresë:📍 Sheshi''Rus i Madh'', Kompleksi Muja Sipërfaqe:📏 400m²,kati peste (V) Cilesite e Lokalit: -k...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me: Adrese: 📍 rruga “Qemal Dracini”, afer Sahatit Sipërfaqe: 📏300 m²,kati i dyte Përbët nga: ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€300,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍Parrucë,rruga “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Sipërfaqe: 📏50 m² ✅Ambienti ka këto ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€160.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi. Ambienti ka një sipërfaqe të përgjithshme 150 m² dhe është i pozicionuar në katin përdhe, pas Rek...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi ne Unazen Perendimore afer xhamise se Bektashinjeve , me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 510m²...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€2.50
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit. Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e nd...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€570.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi , me sipërfaqe prej 40m². Ambienti ndodhet në katin e parë buzë rruge .Është godine...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kolaudimi , me sipërfaqe prej 450m². Ambienti ndodhet në katin e e dyte buze rruges kryesore....

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€1,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Kinemaja. Ka sipërfaqe prej 70 m². Ambienti ndodhet në katin e dytë me pamje nga oborri i kin...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€326.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe të ndërtesës dhe me pamje nga rruga. Dyqani ndo...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi mbas Rektoratit. Ka sipërfaqe prej 54 m². Ambienti ndodhet në katin e parë .Është e shtruar me pl...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€204.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në Parrucë, tek rruga Musa Juka. Ka sipërfaqe prej 67 m². Ambienti ndodhet në katin e parë me pam...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€366.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 100 m² te ndodhur ne kat te dyte me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti. – Ësht...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€327.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient me sipërfaqe 90 m² në katin e parë. Ambienti ndodhet në Rus, te pallati me hark. Ka 2 banjo dhe është i ...

Postuar Apr 08, 2021  tek Te ndryshme
€327.00
Go to top