This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me: Adresë:Tek Dekori, Parruce , Shkoder . Sipërfaqe: 70 m² Ambjenti ka nje vetrate xhami dhe...

Postuar May 01, 2021  tek Zyre ne shitje
€60,000.00
Tirane

Zyra moderne me qera ne afersi te rruges Sami Frasheri. Ambjenti ndodhet ne nje ndertese moderne. Siperfaqja e zyres eshte 105m2 dhe eshte open pla...

Postuar Apr 08, 2021  tek Zyre me qera
€1,050.00
Tirane

Jepet zyre me qira ne zonen e bllokut. Ambjenti ndodhet ne nje ndertese te dizenjuar vetem per aktivitete biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 366 m2....

Postuar Apr 08, 2021  tek Zyre me qera
€5,500.00
Tirane

Shitet ambient zyre ne zonen qendrore te Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne nje qender multifunksionale biznesi. Siperfaqe neto 34m2 dhe e pershtat...

Postuar Apr 08, 2021  tek Zyre ne shitje
€112,000.00
Go to top