This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34234
€220.00

Tokë në shitje në rrugen Sheuqet Muka

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 311
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane.
Cilësitë e tokës:
– Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
🏷ÇMIMI: 220 €/m²
——————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€250,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€10,500.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€36,300.00
Go to top