This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34235
€22,000.00

Tokë për shitje pas Zmijanëve

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 356
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër.
✔Cilësitë e tokës:
– Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj
– Toka është e pajisur me dokumenta te rregullta.
🏷ÇMIMI: 2'700'000 lekë
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€250,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€321,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€260,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Go to top