This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34239
€250.00

DYQAN + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 351
Zona: Fier
Lloji i postimit: Ofroj
Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, jepen me qera:
1) Dyqan 100 metra katrore
2) Garazh/Magazinë 35 metra katrore
Të gjitha këto kanë pllaka të reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike janë të reja
Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan është në katin përdhesë të një ndërtese të madhe që është e banuar nga shumë familje, kjo do të rrisë bazën tuaj të konsumatorëve.
Garazhi mund të përdoret si një depo për biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
Për më shumë informacione ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064

Alben

User since: Jun 20, 2014
See all ads »

Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Dyqan me qera
€202.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Dyqan me qera
€162.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Dyqan me qera
€285.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Dyqan me qera
€82.00
Go to top