This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34314
€62,000.00

Tokë në shitje në rrugen ''Pogej''

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 261
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë tek rruga "Pogej''dhe ka nje sipërfaqe te pergjithshme prej 243 m² . Ndodhet ne nje zone shume te volitshme dhe te favorshme.
Toka gëzon dokumentacion të rregullt.
🏷ÇMIMI: 62'000 €
————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€10,500.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€36,300.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€52,420.00
Go to top