This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34322
€50,000.00

Tokë në shitje në Dobraç

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 381
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç.
Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga Bypass-i.
✔Cilësitë e pronës:
– Gëzon të gjitha dokumentacionet e rregullta.
– Është mjaft e favorshme për banim pasi ndodhet në një zonë të qetë për familjarë.
ÇMIMI: 50’000 €/dynymi
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€36,300.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€52,420.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€24,200.00
Go to top