This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34323
€250,000.00

Tokë në shitje në Ndocej

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 417
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-katëshe me sipërfaqe 386,3 m² për kat.
✔Cilësitë e tokës:
- Toka ka dalje në rrugën kryesore “Bajram Curri” si dhe në Unazën e qytetit.
- Toka ndodhet në një zonë të populluar që e bën të përshtatshme për ndërtimin e një banese private, të një pallati, të një ambienti shërbimi etj.
- Toka është e pajisur me certifikatë të rregullt pronësie.
🏷ÇMIMI: 250'000 €
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€100,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€48,800.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€62,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€50,450.00
Go to top