This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34377
€52,420.00

Tokë/are në shitje në Bardhaj

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 414
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e shtetit.
Eshtë ideale për ullishte dhe vreshta.
Toka zotëron dokumentacion të rregullt
🏷ÇMIMI: 6’500’000 lekë
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€250,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€321,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€260,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Go to top