This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34390
€75,000.00

Truall per shitje ne rrugen ''Fahri Ramadani''

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 374
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron per shitje truall me vendodhje ne Rus,Rruga Fahri Ramadani
Trualli ka një sipërfaqe te pergjithshme prej 330 m², në të cilen ka nje ndertim te vjeter rreth 40m². Ndodhet ne nje zone teper te favorshme dhe ne afersi me shume sherbime.
🏷ÇMIMI: 75'000 €
—————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: 📱+355676666765▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€62,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€50,450.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€65,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€50,000.00
Go to top