This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #34502
€32,520.00

Truall per shitje ne Ndocej

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 361
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me:
Adresë:📍 Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore,Shkoder
Siperfaqe: 📏225m²
Cilësitë e tokës:
– ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– është e përshtatshme për ndërtim banese ose ndërtese shërbimesh.
– e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie
💶ÇMIMI: 4'000'000 leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€220.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€22,000.00
Shqiperi
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€15,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Toke ne shitje
€100,000.00
Go to top