Pse duhet te paguani? 123Albania.com eshte 100% Falas. Reklamo Falas ne sponsor tani te gjitha pronat tuaja :) Te gjitha pronat tuaja do te behen share dhe ne platforma ne social networking. Faqja 123 Albania ne Facebook gjindet me emrin Albania Jone dhe ka 350,000 ndjekes, afersisht 5miljon vizita ne muaj. Na ndiqni. Ju garantojme sukses dhe ju skeni nevoj te paguni asnje leke :) Behu pjese e platformes sponsor ne faqe te pare pa asnje leke. 123 Albania 2006 - 2021
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34561
€70000

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen ''Levizja e Postribes''

Postuar Jun 12, 2021 | Vizita: 622
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me:
Adresë:

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz