This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34728
€900.00

Në shitje apartamenti 2+1 prane fushës së Ali Demit.

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 58
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Projekti Ali Demi me cilësi të lartë ndërtimi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 95.21 m2, i lokalizuar në katin e tretë dhe me me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Me interier perefekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e ndenjes. Organizimi perfekt i apartamenteve me mundësi riorganizimi, i rrethuar nga qetësia dhe komoditeti kompleksi Ali Demi ësht zgjidhja e duhur për ju dhe familjen tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : info@inovess.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
€66,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
Go to top