This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34729
€1,390.00

Në shitje apartamenti 1+1 pranë qendrës së Tiranës.

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 52
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Rezidenca Evis me cilësi të lartë ndërtimi shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 59.80 m2, i lokalizuar në katin e katërt dhe me cmim preferncial 1390 €/m2. Me interier perfekt apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje + kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualeti. Me vendodhje në zemër të Tiranës dhe i orientuar në mënyrë ideale ndaj diellit Evis ka hapësira ideale për zyra dhe banim. Rezervoni tani apartamentin tuaj.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : info@inovess.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€76,500.00
Shkoder
Postuar May 01, 2021 tek Apartamente ne shitje
€39,000.00
Shkoder
Postuar May 01, 2021 tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Go to top