This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34730
€900.00

Shitet apartamenti 2+1 pranë fushës së Ali Demit.

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 43
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Projekti Ali Demi shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 106.27 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me me cmimin më të lirë të zonës 900 €/m2. Apartamenti është i organizuar me dhomë ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni në të cilin ka akses dhoma e gjumit. Cilësi e lartë ndërtimi me: fasadë e termoizular, çertifikatë energjie për konsum të reduktuar, material izolues akustik, sistem kondicionimi MultiSplit etj. Rezervoni tani folezën tuaj të lumturisë tek Ali Demi.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : info@inovess.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€900.00
Go to top