This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34731
€1,390.00

Shitet apartamenti 2+1 vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës.

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 62
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Rezidenca Evis e lokalizuar kaq pranë Sheshit “Skënderbej” shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 102,40 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me cmim preferncial 1390 €/m2. Apartamenti është i organizuar me dy dhoma gjumi, kuzhinë + dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkoni në të cilin kanë akses të gjitha dhomat. Cilësi e lartë ndërtimi me: fasadë e termoizular, çertifikatë energjie për konsum të reduktuar, material izolues akustik, sistem kondicionimi MultiSplit etj. Rezervoni tani apartamentin tuaj tek Rezidenca Evis.

Për më shumë informacion na kontaktoni: +355 69 80 80 026

Email : info@inovess.al

st Management and Sales Services

User since: Jun 03, 2019
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder
Postuar Apr 08, 2021 tek Apartamente ne shitje
€40,400.00
€27,000.00
Go to top