This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34733
€30,000.00

Apartament 1+1 ne shitje, Perash, Shkoder

Postuar Apr 08, 2021 | Vizita: 231
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Rruga e Koplikve, Perash , Shkoder
📏Sipërfaqe: 55 m², kati 0
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽nje banjo
💶ÇMIMI: 30.000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar May 01, 2021 tek Apartamente ne shitje
€74,256.00
€50,784.00
Go to top