Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34779
€52850

Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Magalem

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 146
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 1+1 ne shitje tek Kompleksi Magalem.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 72.4 m2

✔️ Organizimi:
– Sallon
– 1 dhome gjumi
– 1 tualet
– 1 ballkon

✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar me pare si dhe eshte i shtruar me parket.

✔️Apartamenti konvertohet shume lehte ne 2+1 dhe cdo dhome del me dritare.

✔️Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka orientim Jug-Lindje.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz