Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34780
€97000

Shitet Apartament 3+1 te Rruga 5 Maji

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 163
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 3+1 ne shitje te Medreseja, rruga 5 Maji.

Apartamenti eshte me siperfaqe 114m2

Organizimi:
– Sallon
– Kuzhine gatimi
– 3 dhoma gjumi
– 2 tualete
– 1 Ballkon

Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i perfunduar nga faza e ndertimit.

Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

Pajisjet hidrosanitare jane inkaso.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste me orientim Jug-Lindje.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz