Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34781
€154500

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RR.E KOSOVAREVE

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 121
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
SUPER OKAZION!!!Te Rr.e Kosovareve shitet apartament 2+1 me sip.107 m2.
Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar,
termoizolim, vetrata me dopio xham termik,
sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi dhe eshte i organizuar
ne sallon ndenje dhe ambient gatimi,
2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.
Me orientim Jug-Lindje.
Eshte investimi ideal per nje jetese te qete si dhe te
ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Apartamenti shitet i mobiluar.
DISPONON CERTIFIKATE PRONESIE.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Alban Mucodemi

User since: Jun 22, 2021
See all ads »

06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz