Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34782
€154500

Shitet Super Apartament 2+1 te Rruga e Kosovareve

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 106
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Kosovareve me 1440 euro/m2.

Apartamenti eshte me siperfaqe totale 107.2m2 , siperfaqe netto 96,1 m2 dhe siperfaqe e perbashket 11,1 m2

Organizohet ne 2 dhoma gjumi,ballkon, sallon dhe ka 1 tualet pasi dhoma e gjumit eshte modifikuar dhe tualeti eshte bere garderobe por mund te ndryshohet perseri pasi tubacionet jane ne vend dhe nuk jane hequr.
Apartamenti ndodhet ne katin 4 dhe ka orientim Veri-Perendim.

Pallati eshte i ri shume i mirembajtur me ashensor.

Apartamenti ka mobilim shume cilesor nder markat me te mira.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz