Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34785
€90000

SHITET APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THATE

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 711
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1 i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Liqeni Thate.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar. Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ka nje siperfaqe totale 72m2,ballkoni ofron nje pamje fantastike te Liqenit te Thate dhe te Liqenit Artificial.Apartamenti ka orientim jug-lindje , gje qe ben te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites ne te gjithe apartamentin.Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!

Alban Mucodemi

User since: Jun 22, 2021
See all ads »

06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz