Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34787
€165000

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ARLIS 21

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 123
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Tek 21-Dhjetori ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone ,ndertim i vitit 2020-2021 shitet apartament 2+1+2 me sip.121 m2. Kompleksi dhe apartamenti kane punime shume cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.Me orientim Jug-Lindje. Eshte investimi ideal per nje jetese te qete si dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Alban Mucodemi

User since: Jun 22, 2021
See all ads »

06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz