Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #34788
€800

Jepet Lokal me Qira ne Don Bosko

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 142
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet Lokal me Qira ne zonen e Don Boskos.

Lokali eshte me siperfaqe 210 m2 ku 70 m2 jane siperfaqe brenda dhe 140 m2 jane siperfaqe e jashtme.

Ambjenti eshte perdoruar per Fast Food dhe Bar Caffe.

Organizohet ne 1 ambjent Open Space, 1 Verande dhe 2 tualete.

Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore, prane Supermarket Viva.

Ndodhet ne katin zero dhe ka orientim Lindje.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz