Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #34789
€120000

SHITET BAR-KAFE-LOKAL NE DURRES

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 179
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet bar-kafe-lokal afer qendres se Durresit
ne rrugen Andon Naci.
Lokali eshte ne gjendje pune
aktualisht eshte me qera.
Ndodhet ne katin 0 ne nje pallat ekzistues.
Me siperfaqe te brendshme 65 m2
dhe siperfaqe te jashtme 50 m2
e cila eshte ne sherbim te lokalit.
1 tualet.
Lokali ka punime ekstra te bera nga vete pronari.
Eshte nje mundesi e mire investimi.
Disponon certifikate pronesie.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Alban Mucodemi

User since: Jun 22, 2021
See all ads »

06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz