Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34794
€63000

Okazion!! Apartament 1+1 per Shitje tek Kompleksi Turdiu.

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 152
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 1+1 ne shitje te Kompleksi Turdiu, ish Fusha e Aviacionit.
Apartamenti eshte me siperfaqe 70m2
Organizimi:
– Sallon
– Kuzhine gatimi e vecuar
– 1 dhome gjumi
– 1 tualet.
– 1 Ballkon

Apartamenti eshte totalisht i ri.

Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.

Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes me trashesi 5 cm.

Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate me orientim Jug-Lindje.

Aktualisht eshte ne fazen e perzgjedhjes se parketit ose pllakave si dhe dyerve te brendshme.

Ndertimi perfundon brenda muajit Shtator.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz