Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34800
€600

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Bllok.

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 145
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament me qera 2+1 ne Bllok tek Libri Universitar.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 110m2.

✔️ Organizimi:
– Sallon dhe kuzhine gatimi
– 2 dhoma gjumi
– 2 tualete
– Korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve
– 1 ballkon
✔️Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, buze rruges kryesore.

✔️ Apartamenti eshte i mobiluar.

✔️Apartamenti ndodhet ne katin e 9.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz