Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34801
€62000

OKAZION!!! Apartament 1+1 per Shitje te Kompleksi Turdiu

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 125
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 1+1 per Shitje te Kompleksi Turdiu, ish Fusha e Aviacionit. Apartamenti jepet ne cmim OKAZION me 800 euro/m2.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 77.7m2

✔️ Organizimi:
– Sallon dhe kuzhine gatimi
– 1 dhome gjumi
– 1 tualet me dritare
– Korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve
– 1 ballkon

✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar me pare si dhe eshte i shtruar me parket.

✔️ Apartamenti eshte ne proces mobilimi me gjithcka te re.

✔️ Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.

✔️ Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.

✔️Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes me trashesi 5 cm.

✔️ Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz