Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34802
€102400

OKAZION!! Apartament 3+1 ne Shitje te Kompleksi Turdiu.

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 111
 priority
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Turdiu, ish Fusha e Aviacionit.

✔️Apartamenti jepet ne cmim OKAZION 800 euro/m2.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 128m2

✔️ Organizimi:
– Sallon dhe kuzhine gatimi
– 3 dhoma gjumi
– 2 tualete
– Korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve
– 1 ballkon
✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar me pare si dhe eshte i shtruar me parket.
✔️ Apartamenti eshte ne proces mobilimi me gjithcka te re.
✔️ Vetratat jane termike prej alumini me dopio xham si dhe gaz argoni qe sherben per akustiken.
✔️ Pajisjet hidrosanitare jane inkaso te markes Geberit.
✔️Muret ndares me korridorin dhe apartamentet e tjera perbehen nga 2 mure me trashesi 10 cm si dhe shtrese prej pambuku ne mes qe sherben kundra akustikes me trashesi 5 cm. Ashensoret jane nder markat me te mira ne treg.

✔️ Apartamenti ka orientim shume te mire, cka e ben qe te kete diell gjithe diten.

✔️Disponon çertifikate pronesie.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz