Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34804
€600

Jepet me qera zyre te Kompleksi Arlis, Square 21

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 179
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Zyra eshte e organizuar ne 3 ambjente dhe banjo.

Eshte e shtruar me parket.

Ne cmimin 600 Euro perfshihet edhe kostoja e mirembajtjes + tatimi i qirase.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz