Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #34805
€380

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE LIQENI I THATE

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 775
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet apartament 2+1 me qera i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes,tek Liqeni Thate.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Organizohet nga sallon ndenje dhe ambjenti gatimit,2 dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare.Apartamenti eshte i mobiluar.Apartamenti ka nje siperfaqe 115 M2.Apartamenti ka orientim Veri-Perendim, 115 M2, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesi,ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode.
Cmimi diskutueshem.

Alban Mucodemi

User since: Jun 22, 2021
See all ads »

06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz