Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34808
€102850

Shitet apartament 2+1, ne Medrese te rruga 5 Maji.

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 1291
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament 2+1 ne shitje te rruga 5 Maji, Medrese.

✔️Apartamenti eshte me siperfaqe 121m2.

✔️ Organizimi:
– Sallon dhe kuzhine gatimi
– 2 dhoma gjumi
– 2 tualete.
– Korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve
– Ballkon
✔️ Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pabanuar me pare.

✔️Disponon çertifikate pronesie.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz