Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34810
€126000

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thate,Tirane

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 2286
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.,

Apartamenti ka siperfaqe 100 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re.

Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz