Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34811
€115000

Apartament 2+1 per Shitje te Kompleksi Vizion +

Postuar Jun 23, 2021 | Vizita: 1979
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti eshte ne proces sistemimi dhe do te shtrohet totalisht me parket te ri.

Dyert jane te reja, instalimet elektrike jane te bera vete dhe jo te ndertuesit, instalimet hidraulike si dhe tualeti jane komplet te reja.

Ka sistem kondicionimi Multi-Split.

Apartamenti sapo eshte investuar i gjithi dhe eshte i pabanuar me pare.

Ka siperfaqe 115 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone.

Ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te Tiranes dhe zona mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode pasi gjithcka ndodhet brenda ne kompleks.

Damiano


06********Show phone

Go to top
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Lëviz